Yönetim Yapısı

Yönetim Kurulumuz

Dr. Adnan ERTEM Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Serdar ÇAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Özgür OBALI Yönetim Kurulu Üyesi - Genel Müdür
Mürsel SARI Yönetim Kurulu Üyesi
Kazım ŞİMŞEK Yönetim Kurulu Üyesi
Erkut AKPINAR Yönetim Kurulu Üyesi

Üst Yönetimimiz

Özgür OBALI,

Genel Müdür

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Sayın Özgür Obalı, yüksek lisansını University of Birmingham’da Uluslararası Bankacılık ve Finans üzerine tamamlamıştır. 1994-2005 yılları arasında Türkiye İş Bankası’nda çeşitli görevlerde bulunarak, 2005-2012 yılları arasında Türkiye Finans A.Ş’de Teftiş Kurulu Başkanı olarak çalışmıştır. Sayın Obalı, Ocak 2012’de katıldığı Vakıf Emeklilik A.Ş. bünyesinde farklı dönemlerde İnsan Kaynakları, Destek Hizmetleri, Satış Sonrası Hizmetler, Pazarlama, Operasyon ve Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Sayın Özgür Obalı, 16 Mayıs 2016 tarihinden bu yana Vakıf Emeklilik A.Ş.’de Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

Cenk TORGALÖZ,

Genel Müdür Yardımcısı

Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Sayın Cenk Torgalöz, 1995 yılında iş hayatına adım atmıştır. 1997-2000 yılları arasında Vakıf Finansal Kiralama A.Ş.’de Ege Bölge Müdürlüğü ve Finansman Müdürlüğü’nde yönetici olarak görev almıştır. 2001 yılında Vakıf Emeklilik bünyesine katılan Sayın Torgalöz, Kurumsal Satış ve Ürün Geliştirme Müdür Yardımcılığı, Tahsilat Müdürlüğü, Ege Bölge Müdürlüğü, Pazarlama Yönetimi Bölüm Müdürlüğü ve Operasyon Bölüm Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren Vakıf Emeklilik’te Operasyon ve Bilgi Teknolojileri’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Sayın Torgalöz, evli ve bir çocuk babasıdır.

Ender ŞENOL,

Genel Müdür Yardımcısı

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunu olan Sayın Ender Şenol, yüksek lisansını Boston Üniversitesi’nde Finansal Ekonomi üzerine tamamlamıştır. 1997 yılında Türkiye İş Bankası'nda iş hayatına adım atan Sayın Şenol, 1997-2011 yılları arasında T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nda Sigorta Denetleme Uzmanı olarak görev almış ve Londra'da Sigortacılık Piyasaları hakkında araştırmalarda bulunmuştur. 2011 yılında Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.'ye katılan Sayın Şenol, sırasıyla Finansal Yönetim Genel Müdür Yardımcılığı, Pazarlama ve Teknik İşlemler Genel Müdür Yardımcılığı, Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile birlikte Ziraat Sigorta A.Ş.'de Kurumsal Gelişim ve Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Sayın Şenol, 6 Ekim 2016 tarihinde katıldığı Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş. bünyesinde sırasıyla; Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı, İnsan Kaynakları ve Finans Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. Hali hazırda, Finans ve İç Sistemler Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Sayın Şenol, evli ve bir çocuk babasıdır.

Güray ÇELİK,

Genel Müdür Yardımcısı

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunu olan Sayın Güray Çelik, satış alanında 20, bireysel emeklilik ve sigortacılık sektöründe 13, çoklu kanal yönetiminde ise 7 yıllık yöneticilik deneyimine sahiptir. 2006 yılında Vakıf Emeklilik bünyesine Kurumsal Satış Müdür Yardımcısı olarak katılan Sayın Çelik, aynı bölümde sırasıyla Kurumsal Satış Müdürü, Kurumsal Satış ve Acenteler Bölüm Müdürü ve Direktörlük görevlerinde bulunmuştur. 17 Ağustos 2018 tarihinden itibaren Satış Yönetimi’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Sayın Güray Çelik, evli ve iki çocuk babasıdır.

Volkan SİNAN,

Genel Müdür Yardımcısı

Adnan Menderes Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunu olan Sayın Volkan Sinan, yüksek lisansını Akdeniz Üniversitesi'nde "Girişimcilik" üzerine tamamlamıştır. 2003 yılında Vakıf Emeklilik'te iş hayatına adım atan Sayın Sinan, sırasıyla Finansal Yatırım Danışmanı, Yetkili, Yönetmen, Müdür Yardımcısı, Akdeniz Bölge Müdürü, Banka Sigortacılığı ve Bölgeler Yönetimi Müdürü ve Bankasürans ve Bölgeler Yönetimi Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur. 14 Kasım 2018 tarihinden itibaren Vakıf Emeklilik bünyesinde Pazarlama Yönetimi ve Müşteri Hizmetleri'nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Sayın Volkan Sinan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mustafa SAYDAM,

Genel Müdür Yardımcısı

Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Sayın Mustafa Saydam, 1993 yılında iş hayatına adım atmıştır. Sayın Saydam 1993 – 1999 yılları arasında Vakıflar Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı ve Müfettişlik görevlerinde bulunmuştur. 1999 yılından sonra Türkiye Vakıflar Bankası’nda sırasıyla Müdür Yardımcısı, Müdür ve Başkanlık görevlerini üstlenen Sayın Saydam, 2013 yılından itibaren İnsan Kaynakları ve Teftiş Kurulu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Sayın Mustafa Saydam, 11 Şubat 2019 tarihinde Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş. bünyesinde İç Sistemlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak başladığı görevine hali hazırda İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.