Bizden Haberler

2015

Vakıf Emeklilik Kalite sertifikası
Vakıf Emeklilik IT Departmanı YTÜ Teknopark'a taşındı
Vakıf Emeklilik, Sigortacılık Hizmetlerini Dijitale de Taşıdı
Katılım Sigortacılığında Büyük Ortaklık
Vakıf Emeklilik Ailesi’nden Hatıra Ormanı
"Sarı Kareler" İçin Deklanşöre Basıldı
BES 2.0 İnfografik

2014

Vakıf Emeklilik İnsan Kaynakları Zirvesi 2014’te!

"PROVOKATİK / İnsan Kaynaklarında Ezber Bozan Bakış Açıları" teması ile 12-13 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan 19. İnsan Kaynakları Zirvesi'ne katılacak olan Vakıf Emeklilik, çalışanların sadakatini ve mutluluğunu artıracak, esnek yan hakların yükselen trendi olarak görülen Bireysel Emeklilik Sistemi 'ne dikkat çekecek.

'Türkiye’de 10. yılına giren Bireysel Emeklilik Sistemi 'ne ilgi Devlet Katkısı uygulamasının başlamasıyla, firmaların çalışanlarına uyguladığı ‘Esnek Yan Haklar’ modelinde bireysel emeklilik planları en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Aynı zamanda birçok firma Bireysel Emeklilik Sistemi 'ni, çalışan bağlılığı ve aidiyet duygusunu artırmada iyi bir fırsat olabileceğini düşünüyor.

'Bireysel emeklilik sistemini diğer yan haklardan ayıran en önemli özelliği, işveren tarafından belirlenen hak ediş süresi olanağı olup, işverenin çalışanı adına ödediği katkı payları ve getirilerine, çalışanın ne zaman hak kazanacağını belirleyen uygulamadır. Bu süre Türkiye’de genellikle 4 ile 5 yıl tercih edilse de, 1 ile 7 yıl arasında uygulanabilmektedir. İşveren çalışanı adına yan hak olarak katkı payı öderken, hem çalışan motivasyonunu arttırmayı, hem sektöründe farklılaşmayı hem de kalifiye personelinin uzun yıllar kendisiyle çalışmasını amaçlamaktadır.

Bireysel Emeklilik Sistemi
BES Katkı Payı Ödeme!

Mobil Şube’de Kredi Kartı ile BES Katkı Payı Ödeme Dönemi Başladı!

Vakıf Emeklilik geçen yıl emeklilik sektöründe bir ilki gerçekleştirerek hizmete açtığı “mobil şube” uygulamasında yeni bir döneme girdi. Mobil şube ile her an her yerden hesap hareketlerini ve fon performanslarını takip edebilen ve yapmak istedikleri değişiklikleri kolayca ve hızlıca gerçekleştirebilen katılımcılar, şimdi de IOS , Android , ve Windows Phone 8 platformlarında kredi kartı ile BES katkı paylarını ödeyebiliyor. Kredi kartı ile BES katkı paylarını ödeyebilen katılımcılar, aynı zamanda ileriki dönem katkı payı ödemelerini de gerçekleştirebiliyor.

Mobil şubede ayrıca Vakıf Emeklilik ile ilgili güncel haberler ve gelişmeler, Bireysel Emeklilik, Yıllık Hayat ve Ferdi Kaza için de hesaplama modülleri sunuluyor. Katılımcılar, otomatik arama özelliği ile de kolayca Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabiliyor.

Vakıf Emeklilik Keyifli Emeklilik Atölyesi’ni Facebook’a Taşıdı!
MÜZİĞİNİZİ İSTEDİĞİNİZ YERE TAŞIYIN: SPOTİFY!
Vakıf Emeklilik’ten İŞKUR ve Bahçeşehir Üniversitesi İş Birliğiyle İstihdama Önemli Katkı
Emekliliğe hak kazanan katılımcılar, Vakıf Emeklilik Gelir Planları ile emekliliğin keyfini çıkarıyor
Vakıf Emeklilik Geleceğe Işık Tutuyor
Kurumsal Kimliğimiz Yenilendi
“Yaşam Kulüpleri” Geldi Katılımcılar Bugünden Rahat Etti

2013

Vakıf Emeklilik Artık TV’de

İzlemek için tıklayınız.

Vakıf Emeklilik ile Mobilde BES’lenin!

Vakıf Emeklilik, BES’e dair tüm merak edilenleri bulabileceğiniz BES Portalı, emekli olduğunuzda sahip olacağınız muhtemel emeklilik getirinizi hesaplayan Getiri Hesaplama Sayfasını içeren mobil uygulaması ile İOS ve Android platformlarında yerini aldı.

App Store ve Play Store’dan kolaylıkla indirilebilen BES Portalı uygulaması ile BES’e dair merak edilen tüm bilgilere; Vakıf Emeklilik Getiri Hesaplama Modülü ile de, bireylerin yaş ve aylık tasarruf miktarı bilgilerine %25 devlet katkısı eklenerek emeklilik dönemlerinde sahip olacakları tahmini emeklilik birikimleri hesaplanabiliyor.

Mobil uygulamalarını Facebook ve web uygulaması ile de destekleyen Vakıf Emeklilik, HemenBESlen uygulaması ile BES’e katılmak isteyerek iletişim bilgilerini ileten kullanıcılara, satış danışmanları ile ulaşarak sistem hakkında detaylı bilgilendirilmelerini sağlıyor.

Android işletim sistemli telefonunuza indirmek için; İOS işletim sistemli telefonunuza indirmek için;
Rakamlarla BES 2.0!

Vakıf Emeklilik; Devlet Katkısı, sistemden ne zaman emekli olunabileceği, kesintiler, hak ediş oranları ve yine en çok sorulan muhtemel emeklilik getirisi ve bu getiriye Devlet Katkısı’nın etkisi gibi tüm merak edilenleri görselleştirerek bir infografikte topladı.

Faizsiz Emeklilik ile Birikimleriniz Bereketlensin!

Vakıf Emeklilik, faize duyarlı müşterilerin birikimlerini değerlendirebileceği özel bir emeklilik planı hazırladı. 2013 yılında büyük bir dönüşüm ve fırsat yaratan devlet katkısı ile önemli bir tasarruf aracı olarak görülmeye başlanan BES’ten, bu özel faizsiz emeklilik planı ile herkesin yararlanabilmesini sağlıyor.

Faizsiz emeklilik sistemi ile Vakıf Emeklilik, faize duyarlı müşterilerin de sisteme girmesine öncülük ediyor. Katılımcıları faiz içermeyen enstrümanları kapsayan bir emeklilik planı ile buluşturarak, geliştirilen faizsiz kazanç beklentisine yönelik emeklilik yatırım fonları ile tasarrufları güvence altına alınıyor.

Vakıf Emeklilik Fonları:

Daha detaylı bilgi için 444 9 237 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.