Kurumsal İletişim

Kurumsal İletişim olarak, şirketimizin; “adil”, “şeffaf”, “güvenilir” ve “sorumluluk sahibi” ilkelerine bağlı kalarak faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Amacımız, Vakıf Emeklilik’in stratejik iletişim politikasını oluşturup, sürdürülebilir ve açık iletişimle sizlere ulaşmaktır. Bu kapsamda;

Kurumumuzun iletişim çalışmaları için bir çatı oluşturarak, hedef kitlemizi yakından tanıyarak, çeşitli iletişim araçlarını etkin bir şekilde kullanarak sizlerle mesajlarımızı paylaşıyoruz.

Kurumumuzun hedef ve stratejileri, güncel çalışma sonuçları vb. gelişmeler hakkında sizleri bilgilendiriyoruz,

Kumbara Tasarımı Resim Yarışması , Hayattan Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması ve Sigorta Laboratuvarı gibi birbirinden keyifli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek, 7’den 70’e sizlerin yanında olarak, farklı alanlarda sizlerle bir araya geliyoruz.

Çalışan Bağlılığı & Motivasyon

  • Çalışma arkadaşlarımızın bağlılığını ve motivasyonlarını artırmaya yönelik faaliyetlerimizi profesyonelce tasarlıyor, tüm iç iletişim projelerimizde insana değer katma bilinciyle hareket ediyoruz.
  • Hobi Kulüplerimiz başta olmak üzere, sosyalleşme odaklı aktivitelerimizle tüm çalışma arkadaşlarımızın bir arada olacağı programlar düzenliyoruz.
  • Kurum içi dijital iletişim platformlarımızla, (Intranet portali ve mobil uygulama) Şirketimiz ve çalışma arkadaşlarımızla ilgili bilgi ve haberlere anında ulaşıyor, sosyal paylaşım ağımızla aramızdaki iletişimi daha da güçlendiriyoruz.